Cikolata Banner

Çikolata & Şekerleme

Hediye, Hasta ziyareti, Teşekkür, Kız İsteme gibi özel ihtiyaçlarınız için çok geniş Çikolata, Şekerleme, kutu ve gondol çeşitlerine sahibiz. Tüm Şubelerimizden 1.Sınıf Yaprak Çikolata, Special çikolata, Dekorlu çikolata ve draje çeşitlerini özel Kutuları ile tercihler yaparak satın alabilirsiniz. İsterseniz Antalya'ya özel Reçel Çeşitlerinden Bergamut, Şatok ,turunç, ceviz, incir reçellerini hediye olarak alabilirsiniz. Şubelerimizde Lokum çeşidi olarak sade, güllü ve çifte kavrulmuş fıstıklı olarak 3 çeşidi temin edebilirsiniz.

Sipariş üzerine Mevlütleriniz için mevlüt şekeri çeşitlerinden seçerek mevlüt şekerlerinizi hazırlatabilir, bebekleriniz için özel bebek sepetlerinde, bebek şekeri çeşitlerinden seçerek, bebek şekerlerinizi hazırlatabilir ve nikahınızda, özel nikah şekeri çeşitlerinden seçerek , nikah şekerlerinizi hazırlatabilirsiniz.Ayrıca Akide şekeri ve Makaron temin edebilirsiniz

Kış mevsimlerinde tüm şubelerimizde Kestane Şekerini ister Şuruplu ister şurupsuz şekilde ya da karyoka olarak bulabilirsiniz.

HEDİYELİK ÇİKOLATA KUTULARIMIZ
HEDİYELİK KUTULAR HEDİYELİK KUTULAR HEDİYELİK KUTULAR
KÜÇÜK BOY MADLEN ORTA BOY MADLEN BÜYÜK BOY MADLEN
2 ORTA BOY SPECIAL BÜYÜK BOY SPECIAL
KÜÇÜK BOY SPECIAL ORTA BOY SPECIAL BÜYÜK BOY SPECIAL
ORTA BOY BATON
ORTA BOY BATON